Про нас

Консорис

Більш ніж 10 років досвіду роботи в сфері страхового консалтингу робить Консорис одним з найстаріших страхових брокерів України. Ми пишаємося командою наших фахівців, які мають досвід, який не зможе запропонувати жоден страховий брокер, що працює в Україні сьогодні.

Консорис є не тільки однією з найбільших українських спеціалізованих компаній в області страхового консалтингу, а й компанією яка має можливості розміщувати ризики своїх клієнтів на Європейському страховому ринку, включаючи Лондонський страховий ринок (Ллойдс).

Наші переваги

Консорис – єдиний страховий брокер України, який має власний департамент по врегулюванню збитків і юридичний департамент, штат якого складають висококваліфіковані страхові юристи та адвокати.

Консорис здатний надати комплексне обслуговування, що складається з послуг, запропонувати які одночасно може тільки наша компанія:

  • Поглиблений юридичний аналіз пропонованих договорів страхування з використанням комп’ютерних технологій.
  • Детальний аналіз фінансового стану страхової компанії за унікальною методикою з використанням математичного моделювання та прогнозування.
  • Висококваліфіковане представництво інтересів клієнта у врегулюванні збитків.
  • Юридичний захист спеціалістами, які мають безпрецедентно великий і успішний досвід захисту інтересів клієнтів в страхових спорах.
  • Можливість розміщувати ризики не тільки на українському страховому ринку, а й на Європейському, включаючи Лондонський страховий ринок (Ллойдс).

Консорис – це нові технології в страхуванні!

Переглянути презентацію (1,54Mb)

Наглядова Рада

 

Богдан Фущич

Граючи провідну роль на стадії становлення групи компаній Консорис, на даний час Богдан займає посаду члена наглядової ради.

Починаючи свою кар'єру в 1994 році в представництві Ллойдівського брокера, отримав подальший досвід, працюючи в компанії Аон, яка є одним з світових лідерів у галузі страхового консалтингу та управління ризиками.

Олексій Тюпа

Олексій Тюпа є одним із засновників групи компаній Консорис. Він виконував важливу роль у становленні та розвитку компанії протягом останніх 10 років. Олексій має вищу математичну та економічну освіту.

На даний час Олексій Тюпа виконує роль члена наглядової ради компанії «Страховий Брокер «Консорис», а також є директором та керуючим партнером у компанії «Консорис Консалтинг», яка займає провідне місце в сегменті актуарних розрахунків.

 

Партнери

Зара Авджян

У сфері страхування з 1996 року. Стартовий досвід роботи в найбільшій міжнародній брокерській компанії Аон був гарною базою для подальшої успішної роботи та кар'єрного зростання. Зара обіймає посаду Генерального директора СБ Консорис з 2009 року.

Спеціалізується на таких видах страхування, як: страхування майна великих промислових та виробничих компаній, включно зі страхуванням перерви в виробництві, страхування відповідальності, страхування вантажів, будівельно-монтажні ризики, страхування особистих видів (медичне страхування, страхування від нещасного випадку), перестрахування.

За роки роботи успішно розроблені та втілені в життя проекти зі страхування для великих міжнародних та українських компаній, промислових та виробничих підприємств України. Має великий досвід з врегулювання збитків у страхуванні майна, відповідальності, вантажів та ін.
Керуючий Партнер СБ Консорис з 2009 року.

Юлія Русіна

Працює в компанії Консорис на посаді головного бухгалтера з 2007 року, на посаді фінансового директора – з 2010 року. Відповідає за управління фінансовими потоками компанії, здійснює фінансове планування, формує звітність.

Юлія визначає фінансову політику СБ Консорис та відома як тонкий стратег, який, виходячи з перспектив розвитку компанії, знаходить найкращі рішення.

Партнер СБ Консорис з 2013 року.

Денис Конюшко

У сфері страхового права з 2007 року.

За роки роботи захистив інтереси більш ніж 3000 страхувальників, стягнув з недобросовісних страховиків більш ніж 10 000 000 гривень.

Автор числених статей, наукових робіт у сфері страхового права.

Партнер СБ Консорис з 2013 року.

Юрій Волосюк

Почав свою діяльність у сфері страхування в 1993 році в якості експерта в галузі авіаційного страхування. У подальшому обіймав посади заступника голови правління та заступника директора в низці страхових компаній. З 2012 по 2014 очолював ТОВ «Консорис».

Спеціалізується на обов’язкових видах страхування та транспортному страхуванні, у т.ч: обов’язкове авіаційне страхування, ОСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів), страхуванні автотранспорту.

Має великий досвід у страхуванні як великих, так і малих повітряних суден, а також досвід з врегулювання страхових випадків в авіації.

Партнер СБ Консорис з 2015 року.

Ігор Погребняк

У сфері страхування з 2008 року. Досвід роботи від Менеджера відділу майнового страхування до Провідного Фахівця у сфері страхування.

Спеціалізується на таких видах страхування, як страхування майна, страхування відповідальності підприємств, автомобільне страхування.

За роки роботи успішно реалізовані проекти по страхуванню та оптимізації витрат на страхування для фізичних осіб і великих українських компаній.

Партнер СБ Консорис з 2014 року.

Олена Соболь

У сфері страхування c 1998 року. Досвід роботи - від спеціаліста відділу продаж комплексних видів страхування до керівника відділу продаж корпоративним клієнтам однієї з великих страхових компаній України, члена міжнародної страхової групи.

Спеціалізується на особистих видах страхування, в т. ч: ДМС (добровільне медичне страхування), страхування здоров'я і життя, пенсійне страхування.

За роки роботи успішно розроблені та реалізовані проекти зі страхування для великих міжнародних та українських компаній, промислових і виробничих підприємств України з чисельністю 3 тис. осiб і більше. Великий досвід роботи в регіональних проектах України для корпоративних клієнтів.

Партнер СБ Консорис з 2011 року.

 
 

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Величезне спасибі за оперативне та якісне вирішення питання з медстраховкою!

Олександр П. м.Київ

Мені потрібно було застрахувати міні-пекарню. Фахівці Консориса знайшли мені чудову пропозицію і швидко підготували всі документи. Буквально через два дні в мене вже була страховка і вийшло дешевше ніж мені пропонували раніше.

Вікторія Л. Київська область, м.Буча

Дівчата з Консорису швидко підібрали мені недорогу страховку по КАСКО, а юристи докладно пояснили нюанси величезного договору, написаного дрібним шрифтом, який я сам би ніколи в житті не прочитав.

Володимир С. м.Київ
Залишити відгук