Страховка відповідальності власника квартири

пожар

Щороку український ринок нерухомості зростає і поповнюється новими проектами. І в наш час страхування житла стає не розкішшю, а необхідністю. Це гарантія цілісності майна та вашого спокою, тому що бути затопленим сусідом – страшний сон більшості жителів багатоквартирних будинків. Найстрашніше тільки, якщо причиною потопу стали ви. Після свіжого євроремонту.

Ситуація загострюється, коли контроль управлінням власною квартирою ви передаєте орендарям.

І причина хвилювання ясна як день, адже часто недбале ставлення квартиронаймачів провокує як дрібні побутові (навала тарганів, поломка предметів побутового використання, грибок), так і великі (пожежа, потоп, згоряння електропроводки) проблеми. А платити за це доводиться господареві квартири власними силами.

На прикладі пожежогасіння, можна сміливо заявляти, що збиток буде значним, особливо коли протікання поширюється на кілька поверхів.

Результатом буде хвороблива реакція сусідів і розладнаність відносини з мешканцями, не кажучи вже про втрату фінансів.

Як матеріально захистити себе?

У таких ситуаціях допоможе поліс страхування цивільної відповідальності перед третіми особами.

Це покриття збитків за ваші ненавмисні дії (або дії ваших орендарів), через які постраждало:

  • майно,
  • здоров’я,
  • життя третіх осіб.

Статистика свідчить, що щодня в Україні відбувається більше 100 загорянь (дані МНС України). Потрапити в їх число – сумна перспектива. Заливанням піддаються будинки старого типу, де більшість систем комунікацій підлягають відновленню і заміні. Не виключений і людський фактор, адже діти, люди похилого віку, тварини, стреси та інші складові нашого життя, також стають причинами поломок, задимлень або інших непередбачених випадків. Краще пере пильнувати, ніж недопильнувати.

Врахуйте, що ліміт відшкодування, тобто суму страхового покриття, якщо з вашої вини трапиться збиток, ви встановлюєте самостійно. Але пам’ятайте, що від її розміру залежить вартість страховки.

Страховий поліс – це гарантія того, що при подібній непередбаченій катастрофі і пошкодженнях чужого майна, ви не залишитеся наодинці з проблемою, а витрати постраждалій стороні відшкодує страхова компанія.

Впевненість не тільки за чуже майно, а й своє, ми рекомендуємо придбати в комплексі зі страховкою на квартиру. Це раціональна інвестиція, яка позбавить вас від непередбачених витрат при виникненні страхового випадку з вашим майном.

Не плутайте страхування квартирного майна та страхування квартирної відповідальності перед третіми особами. Ми настійно рекомендуємо звернутися за оформленням даного поліса до перевіреного страхового брокера.

Замовити дзвінок
Задати питання online