Страхування

Вирішення завдання з придбання якісної страховки можна звести до вирішення трьох, на перший погляд, більш простих завдань. А саме, вибрати страхову компанію, яка

має хорошу
ФІНАНСОВУ СТІЙКІСТЬ

пропонує
ЯКІСНИЙ ДОГОВІР

та
ОПТИМАЛЬНУ ЦІНУ

Якщо хоча б одна з цих трьох позицій не врахована при виборі страховки, то чекайте проблем зі страховим відшкодуванням в разі настання збитку.

Зазвичай люди вибирають страхову компанію виходячи саме з останньої позиції, тобто вартості страховки, і зовсім не враховують перші дві. І дійсно, неспеціалісту важко розібратися у великому і юридично складному договорі страхування, а тим більше оцінити фінансову надійність страхової компанії. У підсумку вибір страховки перетворюється по суті в лотерею, а не усвідомлений і з усіх боків обдуманий вибір.

Тому страховий брокер Консорис, для якого інтереси клієнта понад усе, розробив і впровадив абсолютно нові технології страхування, які вирішують проблеми клієнта на всіх етапах – від вибору страховки до врегулювання збитків, – і при цьому абсолютно БЕЗКОШТОВНО для Вас.

На етапі вибору страховки

Ви більше не купуєте «кота в мішку». Консорис, виходячи з Ваших особливостей і потреб, запропонує Вам страхові компанії, які задовольняють всім трьом вищезазначеним критеріям. Ми не працюємо з сумнівними страховими компаніями.

Нами розроблена і впроваджена унікальна комп’ютерна система аналізу фінансової надійності страхових компаній України, яка дозволяє вже на початковому етапі відкинути всі неякісні варіанти.

Крім того, фахівці нашого юридичного департаменту Consoris Lawyers проведуть повний і всебічний аналіз договору страхування, роз’яснять Вам ключові моменти і нюанси, а також узгодять зі страховою компанією індивідуальні особливості договору.

На етапі виникнення збитків

Дуже часто при настанні страхової події люди допускають помилки як в процедурі заявлення про таку подію, так і в оформленні необхідних документів. А будь-яка така на перший погляд дрібниця може бути підставою для зменшення розміру виплати, а то і зовсім для відмови у відшкодуванні.

Для того щоб Ви вчасно, а найголовніше в повному обсязі отримали страхове відшкодування, Консорис створив власний департамент по врегулюванню збитків. Вам не потрібно більше боятися зробити процедурну помилку, а також самим займатися збором необхідних документів – наші фахівці допоможуть Вам заявити про подію так, щоб у страхової компанії не було навіть формальної можливості відмовити у виплаті або затягнути її терміни.

На етапі врегулювання збитків

Вам більше не потрібно особисто збирати необхідні документи, писати заяви в страхову компанію, погоджувати розмір виплати і її терміни. Фахівці департаменту врегулювання збитків не тільки займуться всією паперовою роботою, але і допоможуть відстояти Ваші інтереси в усіх спірних ситуаціях, проконсультують як правильно спілкуватися з представниками страхової компанії і держорганами, а також візьмуть під свій контроль своєчасність отримання відшкодування.

Якщо ж справа дійде до судового розгляду, то фахівці юридичного департаменту  Consoris Lawyers складуть необхідні листи, претензії, позовні заяви, а також представлятимуть Вас в судових процесах, як проти страхової компанії, так і проти особи, яка заподіяла шкоду.

І все це для Вас БЕЗКОШТОВНО. Наша компанія – великий оптовий покупець, який щорічно набуває страховки на десятки мільйонів гривень і розміщує ризики на мільярди гривень, тому послуги Консорис оплачуються у вигляді дисконту від страхових компаній. Ви платите тільки за страховку, а наші послуги оплачують самі страхові компанії. Більш докладно про це читайте в розділі «Страховий консалтинг».

Нові технології страхування дозволять Вам без додаткових фінансових витрат не тільки отримати дійсно якісну страховку і супровід, а й істотно заощадити власний час і нерви. Скориставшись послугами одного з найстаріших страхових брокерів України, Ви вийдете на абсолютно новий рівень страхування і зможете дійсно відчути всі його переваги!

НАПРЯМКИ СТРАХУВАННЯ

Ми пропонуємо нашим клієнтам професійний підхід у вирішенні питання страхування авто

Детальніше

Ми надаємо послуги власникам авіакомпаній, аероклубам та приватним власникам повітряних суден

Детальніше

Страхування відповідальності відповідно до вимог законодавства про нафту та газ

Детальніше

Повне адміністрування та супроводження як генеральних договорів при постійних перевезеннях, так і при разових перевезеннях

Детальніше

Страхування цивільної відповідальності підприємств або фізичних осіб перед третіми особами

Детальніше

В доповнення до страховок, які надають покриття від нещасного випадку, ми також спеціалізуємось на медичному страхуванні

Детальніше

Страхування майна фізичних і юридичних осіб

Детальніше

Страхування майнового комплексу, який знаходиться на стадії будівництва/ремонту чи реконструкції

Детальніше