Автострахування

Автострахування

Щодня в Києві відбувається більше ніж 100 аварій. Опинитися учасником ДТП просто, враховуючи часту аварійність на дорогах, їх стан і недотримання правил дорожньо-транспортного руху іншими учасниками. Київ також лідирує за кількістю аварій з п’яними водіями (більше 600 аварій в 2017р. за даними Національної Поліції). Ну, а погодні умови, особливо в зимовий період, призводять до аварій, навіть стоячи на місці (підтоплення, падіння дерев, бурульок, удар блискавки і т.п.)

Як уберегтися?

Страхування авто займає перше місце в списку актуальних видів страхування. І це, дійсно, вихід для вирішення ряду можливих проблем, які ризикує придбати водій. Це гарантія, яка дає впевненість у вільному пересуванні на власному транспорті.

Як вигідно підібрати страхову компанію?

Компанія Консорис більше 10 років надає брокерські послуги в сфері страхування транспортних засобів. Починаючи з 2003 року, ми вивчаємо і поповнюємо базу даних про фінансовий стан страхових компаній. Розроблена нашими фахівцями унікальна методика оцінки надійності страхових компаній дозволяє відсівати неблагонадійні страхові та підібрати оптимальний варіант для Вас (докладніше про оцінку фінансової надійності страхових компаній читайте в розділі «Страховий консалтинг»).

Наш підхід дозволяє клієнтам зробити обґрунтований оптимальний вибір серед різних пропозицій різних страхових компаній, на основі професійно підготовленого порівняння

Ціни

Аналізу фінансової стабільності страховика

Аналізу переваг та недоліків договорів страхування, що пропонуються клієнту

ОСАЦВ або КАСКО? Ось у чому питання!

Ви могли чути ці абревіатури, навіть якщо тільки збираєтеся обзавестися особистим транспортом. У чому їх зв’язок, і в чому відмінність? Давайте розберемося.

 1. Страхування відповідальності (ОСАЦВ і його похідні).

Тут все просто – Ви страхуєте випадок, коли ДТП відбувається з Вашої вини і збитки платить страхова компанія, з якою у Вас укладений договір. Ліміт відповідальності по ОСАЦВ встановлюється законодавством і на даний момент становить до 100000грн. в разі заподіяння шкоди майну і до 200000грн. в разі заподіяння шкоди життю і здоров’ю людей. Потрібно розуміти, що саме в цих межах збиток буде відшкодовувати страхова компанія і якщо він перевищує зазначені ліміти, то недостатню суму доведеться платити зі своєї кишені.

ОСАЦВ – Обов’язкове Страхування Автоцивільної Відповідальності, як бачимо з назви, це необхідний вид страховки і, в разі її відсутності, Ви:

 • порушуєте закон України;
 • не маєте права керувати транспортом;
 • платите штраф;
 • в разі ДТП самі відшкодовуєте всі завдані з Вашої вини збитки.

На додаток до ОСАЦВ, є ДЦВ – Добровільне Страхування Цивільної Відповідальності. Призначається для розширення меж відповідальності, які не передбачає ОСАЦВ (страхування пасажирів, збільшення ліміту відповідальності і т.д.)

Для подорожі на своєму авто за кордоном, необхідно зробити поліс ЗК – Зелена Карта (GreenCard для автовласників). Це «ОСАЦВ для виїзду за кордон», без якого з України Вас не випустять. У «зелену зону» входять країни Європи та колишнього СНД.

Вартість ОСАЦВ розрахована для середньостатистичного сегмента населення, а вартість ДЦВ, і того буде менше. А ось ЗК вже відповідає за переміщення за кордоном, тому ціна відповідає нормам Європейського жителя.

 1. Комплексне Автомобільне Страхування Крім Відповідальності (КАСКО)

У цьому випадку, Ви страхуєте автомобіль і отримуєте відшкодування за будь-яку шкоду, заподіяну йому. Це може бути:

 • викрадення авто;
 • відновлювальний ремонт після ДТП, неважливо хто винен при цьому;
 • збиток, який стався внаслідок погодних умов (ураган, град, повінь і т.д.);
 • шкода, заподіяна автомобілю під час стоянки людиною (зняли колесо, розбили скло, вкрали дзеркало і т.д.);
 • шкода, заподіяна автомобілю під час стоянки не людиною (пожежа, прорив теплотраси, брила льоду впала на дах і т.д.)
 • інші види, визначені договором.

Страхування КАСКО відбувається виключно добровільно. Це дорого, але ризики виправдані, особливо, коли розумієш, що при будь-якому розкладі отримаєш відшкодування шкоди, а при настанні холодів, число аварій на дорогах зростає на 25%, що обумовлено ожеледицею, мокрим снігом та іншими погодними явищами. Так що перестрахуватися в цьому випадку не буде зайвим.

КАСКО підрозділяється на два види:

 • «Від усіх ризиків». Найнадійніший вид страхування, так як список підстав, за якими автовласник може не отримати компенсацію, мізерний і парадоксальний (військові дії, виверження вулкана, радіоактивне забруднення і т.д.)
 • «Пойменовані ризики». Містить перелік страхових випадків, за якими страхова компанія виплачує відшкодування. Цей варіант дешевше і вигідніше для страхових компаній, тому на ринку зустрічається частіше.

На що варто звернути увагу при виборі КАСКО?

 1. Перелік ризиків щодо відмови у виплаті компенсації.
 2. Алгоритм дій і фіксацій правоохоронними органами, медекспертизами і т.д., які необхідно проходити для отримання відшкодування збитку після ДТП.
 3. Надійність компанії, з якою укладаєте договір.

Для укладення договору зі страховою компанією, у Вас є два варіанти дій:

 1. Ви безпосередньо самі займаєтесь усім процесом. На свій страх і ризик обираєте страхову компанію, вичитуєте написаний дрібним шрифтом величезний і юридично складний договір, в разі настання страхової події самі займаєтеся збором і оформленням всіх необхідних документів, ведете переговори і судові суперечки зі страховою компанією в разі невиплати, заниження страхової виплати або затягування термінів і т.д.
 2. Ви звертаєтесь до нас за допомогою і БЕЗКОШТОВНО отримуєте:
 • на вибір кілька варіантів договорів з фінансово надійними страховими компаніями;
 • повний юридичний аналіз договору страхування та роз’яснення ключових його моментів;
 • економію свого часу, грошей і нервів на збір необхідних документів та спілкування зі страховою компанією в разі настання страхової події – це все зробимо ми;
 • переговори і досудове врегулювання зі страховою компанією (стягнення компенсації, оцінка збитку, дотримання термінів і т.п.);
 • представлення Вас в судах всіх інстанцій та на стадії виконавчого провадження;
 • консультування з будь-яких питань, пов’язаних з дією договору страхування.

Чому безкоштовно?

Наша компанія – великий оптовий покупець, який щорічно придбає страховки на десятки мільйонів гривень і розміщує ризики на мільярди гривень, тому послуги Консорис оплачуються у вигляді дисконту від страхових компаній. Ви платите тільки за страховку, а наші послуги оплачують самі страхові компанії. Більш докладно про це читайте в розділі «Страховий консалтинг».

Звернувшись до нас, ви отримаєте реальний страховий захист, а так само всебічну підтримку від професіоналів з багаторічним досвідом роботи на ринку.

Більш докладну інформацію отримайте з наших Публікацій:

Замовити дзвінок
Задати питання online