Авіаційне страхування

Авіаційне страхування

Авіаційне страхування, на відміну від інших видів, є обов’язковим. Тому якщо Ви вирішили займатися авіаційним бізнесом або просто політати собі на втіху, то застрахуватися Вам буде необхідно.

Умови страхування з обов’язкових видів регулюються постановами Кабінету міністрів України (КМУ), крім обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, яке регулюється окремим Законом.

Основні умови договорів авіаційного страхування, мінімальні розміри страхових сум та максимальні розміри страхових платежів встановлено Постановою КМУ від 06.09.2017г. №676, яка набрала чинності з 20.12.2017р.

Незважаючи на це на страховому ринку немає двох однакових договорів. Кожна страхова компанія (в рамках чинного законодавства) включає в договору страхування умови (як правило, вони стосуються умов виплати страхового відшкодування і обов’язків Страхувальника), які дозволять їй мінімізувати свої збитки в разі настання страхового випадку та виплатити Вам суму менше ніж Ви розраховували, а то і зовсім відмовити у виплаті. Як кажуть «диявол криється в деталях».

Так ось ці деталі і «диявола», який за ними ховається, допоможе знайти і усунути компанія Консорис.

Серйозне збільшення страхових сум і поява нових видів страхування, яке визначається новою постановою КМУ, значно ускладнює вибір надійної страхової компанії з розумними вимогами і ціною. Звернувшись до нас, Ви не тільки заощадите свій час, але й гроші.

Наша компанія – великий оптовий покупець, який щорічно придбає страховки на десятки мільйонів гривень і розміщує ризики на мільярди гривень, тому послуги Консорис оплачуються у вигляді дисконту від страхових компаній. Ви платите тільки за страховку, а наші послуги оплачують самі страхові компанії. Більш докладно про це читайте в розділі «Страховий консалтинг».

Замовити дзвінок
Задати питання online