Енергетика

Енергетика

Нашою спеціалізацією в даному сегменті є страхування ризиків нафтогазовидобувної галузі.

Даний сектор енергетичної промисловості містить в собі величезну кількість технологічних процесів. Кожен з них вимагає знань і розуміння його специфіки з урахуванням подальшої розробки індивідуальної програми страхування.

Крім того, існує цілий ряд законодавчих норм, які передбачають кілька обов’язкових страхових програм для подібного роду підприємств. Деякі з цих обов’язкових видів може надавати лише обмежена кількість компаній (що мають на це ліцензію). Складність також полягає в тому, що надати реальне покриття можуть одиниці з них, ті, хто мають підтримку західних партнерів при розміщенні подібного роду ризиків, оскільки обсяги відповідальності визначені державою настільки великі, що їх не може самостійно покрити жодна з українських компаній. З огляду на вищевказану складність – подібні угоди вимагають залучення спеціалізованих професійних незалежних консультантів.

Основна ж проблема в тому, що дані обов’язкові страхові договори – відшкодовують лише шкоду, заподіяну третім особам або навколишньому середовищу. Іншими словами дана страховка, ні за яких обставин, не покриває збитки самого страхувальника.

Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам комплексні програми (аналоги західних страхових продуктів), які мають на увазі реальний страховий захист самого клієнта і його майна. Такі страхові продукти купуються усіма західними нафтогазовидобувними компаніями, а також компаніями, які працюють в Україні, але з використанням західної моделі управління бізнесу, де питання управління ризиками займає дуже важливе місце.

Подібні програми передбачають, як страхування майна страхувальника, так і покриття ризиків пов’язаних з виходом свердловин з-під контролю. Адже в даному випадку розміри збитків просто величезні.

Наш професійний досвід, детальний аналіз діяльності об’єктів, налагоджена структура контактів на страховому та перестраховочному ринку – допомагає нам не тільки сформувати оптимальну програму страхування, але й забезпечити супровід договору на всіх його етапах, тому що враховуючи складність технологічних процесів і відповідно різницю в ризиках – подібні договори вимагають постійних коригувань і моніторингу виробничої діяльності на предмет відповідності поточного страхового покриття.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на нашому спеціалізованому сайті www.consoris-energy.com.ua

Замовити дзвінок
Задати питання online