СТРАХОВИЙ КОНСАЛТИНГ

СТРАХОВИЙ КОНСАЛТИНГ

Україна прагне інтегруватися в ЄС і відповідати всім міжнародним стандартам. Згідно з ними, в світі 90% всіх страхових операцій, укладають тільки за участю страхового брокера.

Хто такі «страхові брокери»?

Страховий брокер – це представник страхувальника (особи, яка хоче щось застрахувати) на страховому ринку, свого роду Ваш адвокат у взаєминах зі страховиками (страховими компаніями). Страховий брокер, виходячи з інтересів і потреб клієнта, підбирає найбільш оптимальний страховий продукт зі всієї великої кількості на ринку, погоджує умови договору при його підписанні, а також здійснює його супроводження протягом всього терміну дії договору страхування. Діяльність страхових брокерів суворо регулюється законодавством і контролюється відповідними державними органами.

Скільки це коштує?

Оплата послуг страхового брокера зазвичай здійснюється у вигляді комісії, яка складає 10-20% від страхової премії і оплачується або страхувальником, або страховиком.

Наша компанія – великий оптовий покупець, який щорічно набуває страховки на десятки мільйонів гривень і розміщує ризики на мільярди гривень, тому послуги Консорис оплачуються самими страховими компаніями у вигляді дисконту (знижки). Це кардинально економить витрати на страховку і дає нашим клієнтам можливість скористатися всіма перевагами компанії.

Дана система співпраці взаємовигідна як для наших клієнтів, так і для страхових компаній і для Консорис як страхового брокера. Що отримує кожен з нас?

Клієнт –

 • отримує дійсно надійний захист в фінансово стабільній страховій компанії;
 • страхову програму, узгоджену під його індивідуальні запити;
 • юридично якісний договір страхування, скрупульозно вичитаний нашими юристами;
 • повний супровід при настанні страхового випадку – збір необхідних документів, узгодження суми та термінів виплати і т.п. здійснюють наші спеціалісти;
 • юридичний захист у разі виникнення суперечок зі страховою компанією аж до захисту інтересів в судовому порядку;

Страхові компанії –

 • отримують стабільний потік клієнтів від нас як оптового покупця;
 • економлять значні кошти на залученні і супроводі клієнтів;

Консорис –

 • отримує стабільну та своєчасну оплату своїх послуг;

Інтереси клієнта для нас понад усе, саме тому в послузі страхового консалтингу включений огляд фінансової надійності страхових компаній України, який дозволяє вже на початковому етапі відсіяти ненадійні та сумнівні страхові компанії. Адже для клієнта найважливіше при укладанні договору страхування – це в повному обсязі і своєчасно отримати страхову виплату в разі настання збитку.

Фінансова звітність страхових компаній проходить ретельний комп’ютерний аналіз за унікальною методикою, розробленою нашими фахівцями, яка дозволяє визначити не тільки платоспроможність страхової компанії, але і тенденцію до її позитивної або негативної зміни.

Страховий Консалтинг складається з:

 1. Вибору страхової компанії і узгодження договору.
 2. Супроводження інтересів клієнта протягом усього періоду дії договору страхування.
 3. Захисту інтересів клієнта при врегулюванні збитків.
 4. Юридичної допомоги при судових розглядах.

І все це БЕЗКОШТОВНО.

Наші клієнти довіряють нам рішення своїх проблем вже на протязі багатьох років, про що говорить високий відсоток пролонгованих договорів страхування (85% за більш ніж 10 років).

ТІЛЬКИ У НАС Є:

 • Унікальна методика оцінки фінансової надійності страхових компаній України.
 • Високотехнологічне програмне забезпечення для швидкого аудиту за договорами страхування.
 • Власний департамент з врегулювання збитків.
 • Власний юридичний департамент, включаючи адвокатів.
 • 20-річний досвід роботи в сфері страхування з використанням міжнародних практик та стандартів.
 • Останні версії систем KPI і CRM.

Звернувшись в Консорис, Ви отримаєте дійсно надійний страховий захист від одного з найстаріших страхових брокерів України.

Більш докладну інформацію отримайте з нашої Публікації:

Замовити дзвінок
Задати питання online