СТРАХОВИЙ КОНСАЛТИНГ

В рамках послуги «страховий консалтинг», наші клієнти отримують професійний огляд пропозицій різних страхових компаній. Огляд, як правило, готується для кожного конкретного клієнта індивідуально і не вимагає окремої оплати.*

Якщо один з численних варіантів, запропонованих в рамках огляду, влаштовує клієнта, Консорис допомагає укласти договір страхування належної якості і супроводжує клієнта протягом усього періоду дії договору страхування, захищаючи інтереси клієнта в процесі врегулювання збитків і безкоштовно надаючи юридичну допомогу при необгрунтованому обмеженні інтересів клієнта з боку страхової компанії.

* – В більшості випадків, оплату своїх послуг Консорис отримує у вигляді дисконту, який надається страховими компаніями великому оптовому покупцеві, що набуває страховки в інтересах своїх клієнтів на десятки мільйонів гривень щорічно. Це дає нашим клієнтам можливість скористатися всіма перевагами, які надає компанія Консорис, не збільшуючи загальні витрати на страхування, а в багатьох випадках і значно зменшуючи їх.

Більш докладну інформацію отримайте з нашої Публікації: “4 правила гарантованого отримання страховки”.

Замовити дзвінок
Задати питання online